W ostatnią niedzielę na sali gimnastycznej szkoły w Orlu odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Ks. Proboszcza.

Było to kolejne już spotkanie, które ma na celu podziękowanie wszystkim mieszkańcom i parafianom za trud, przychylność i zaangażowanie jakie okazujecie Państwo w życie naszej parafii przez cały rok. Ta cykliczna bo już dziesiąta impreza zgromadziła wielu zawodników oraz kibiców. Dla wszystkich przygotowany był słodki poczęstunek oraz kawa i herbata.

Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach:

• Kobiety
  • Młodzież męska
  • Mężczyźni OPEN.

Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii KOBIETY:

I miejsce zajęła Pani Katarzyna KIPROWSKA

II miejsce – Pani Urszula KNUT

III miejsce – Pani Katarzyna CHRABAŃSKA

W kategorii MŁODZIEŻ MĘSKA:

I miejsceOskar ŚLIWICKI

II miejsceKacper ALBECKI

III miejsceMaciej KOHNKE

W kategorii MĘŻCZYŹNI OPEN:

I miejsceJakub KIPROWSKI

II miejsceWojciech LECHICKI

III miejsceMichał LITKOWIEC

Wielkie podziękowanie kierujemy do Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Orlu, która po raz kolejny udostępniła nam swoje progi abyśmy mogli się spotkać i przeprowadzić rozgrywki.

Dziękujemy wszystkim przybyłym i zgodnie ze słowami księdza Proboszcza Henryka Hildebrandt kończącymi turniej zapraszamy serdecznie w przyszłym roku.

Więcej zdjęć w GALERII.